o lige

EHOKEJ Liga Tipos Extraligy

je prvá e-hokejová liga na Slovensku, ktorú organizuje spoločnosť ESPORTS ENTERTAINMENT s.r.o. v spolupráci s partnermi a Asociáciou profesionálnych hokejových klubov.

Zapojiť sa do nej môžu e-športový hráči, fanúšikovia hokeja i široká verejnosť. Stačí sa zaregistrovať do kvalifikácie a získať čo najviac bodov. Následne si v drafte budú tímy Tipos Extraligy vyberať svojich reprezentantov, ktorí v základnej časti a následne v play off zabojujú o prize money vo výške 15 tisíc EUR! Všetky pravidlá nájdete na webe ehokejliga.sk.

Každý môže byť šampión!

EHOKEJ Liga Tipos Extraligy je unikátny projekt, ktorého cieľom je vytvoriť platformu na zábavu pre gejmerov, ale aj priestor na objavenie e-športových talentov. E-šport je totiž celosvetový fenomén. Kedysi bol vnímaný ako zábava pre deti. Postupne sa ale túžba súťaženia medzi sebou rozvinula natoľko, že sa hráči začali združovať do tímov a nadšenci začali organizovať veľké turnaje či ligy. Spoločnosť ESPORTS ENTERTAINMENT s.r.o. si uvedomuje rastúcu popularitu e-športov. A keďže je hokej u nás národným športom, rozhodla sa zorganizovať prvú profesionálnu e-hokejovú ligu.

Posuň svoje hranie na vyššiu úroveň aj ty! Staň sa oficiálnym hráčom EHOKEJ Ligy, zabojuj o peknú výhru a objav v sebe skrytý talent.

NAJČASTEJšie otázky

Do ligy sa môžeš prebojovať na základe výsledkov v piatich kvalifikačných kolách a
následného draftu hráčov klubmi TIPOS Extraligy. Kvalifikácia je otvorená všetkým hráčom,
stačí vyplniť registračný formulár na hlavnej stránke.

Celkové prize money pre ligu sú 15 tisíc eur! Peniaze si rozdelia hráči vo víťaznom tíme, v
tíme, ktorý sa umiestni na druhom, treťom aj štvrtom mieste. Špeciálna finančná odmena
bude udelená aj MVP (najužitočnejšiemu) hráčovi sezóny a fanúšikovia sa budú môcť zapojiť
do súťaží o hodnotné ceny.

Stream je možné sledovať každý hrací deň na našom Twitch kanáli a tiež na kanáli na Youtube. Rozpis zápasov nájdeš na tejto stránke spolu s výsledkami, zaujímavými článkami a zostrihmi najlepších akcii.

Kvalifikácia a hlavná súťaž sa bude hrať podľa rozpisu, ktorý nájdeš na tejto stránke. Hracie dni sú utorok, streda a štvrtok. Hrať sa bude NHL 21 na Playstation 4 alebo Playstation 5.